i7 12700F/RTX 3060/RAM 32GB
  • şu wagt
  • Aşgabat / Parahat 4
  • 207
Düşündiriş
#024680327 i7 12700F up to 4.9 GHz (12/20 CPUs) Oхлаждение Deepcool RAM 32GB SSD 256GB RTX 3060 12GB (DDR6)
Kategoriýa : Kompýuter tehnika / Kompýuterlar
Bahasy : 16.100 TMT
Ýeri : Aşgabat / Parahat 4
Telefon belgi : Görkez
Aşgabat / Parahat 4 / şu wagt
Meňzeş bildirişler
i7 13700F / RTX 5060/ RAM 32GB
Parahat 4
şu wagt
#024680346 i7 13700F up to 5.3 GHz (20/28 CPUs) DeepCool охлажде...
i5 11400F/ RTX 2060/RAM 16GB
Parahat 4
#024680151 i5 11400F up to 4.4 GHz (6/12 CPUs) Plata H510 10-11g...
I7 14700f/ RTX 5060/ RAM 32GB
#024680360 Plata B760M Gigabyte 12-13-14gen I7...
i7 12700F/RTX 4060/RAM 32GB
#024680319 i7 12700F up to 4.9 GHz (12/20 CPUs) Oхлаждение Deepc...
🟩 i5-14400 ️ RTX 3060 12GB
Aşgabat
● GARANTIÝA 24 AÝ ● KREDIT 12 AÝA ÇENLI ● Dostawka welaýata ● Kartdan ...