logo

Patch Cord

  • düýn
  • Aşgabat
  • 117

Düşündiriş

1)SC/UPC-SC/UPC single mode dulplex φ3mm fiber optic patch cord 1-3-5-10-15-20-40 metr gornushleri bar 2)LC/UPC-LC/UPC single mode dulplex φ3mm fiber optic patch cord 1-3-5-10-15-20-40 metr gornushleri bar 3)SC/UPC-LC/UPC single mode dulplex φ3mm fiber optic patch cord 1-3-5-10-15-20-40 metr gornushleri bar Sayt https://bulut.com.tm

Kategoriýa : Kompýuter tehnika / Set enjamlary
Bahasy : 40 TMT
Ýeri : Aşgabat
Telefon belgi :  +99361516985
Aşgabat / düýn

Meňzeş bildirişler

Patch cord cat 6

Aşgabat

2 gün öň

HGS HES CABLING SYSTEM ARGINAL 5 mt /3...

optiki patch cord

Aşgabat

3 gün öň

optiki patch cordlar APC UPC LC-SC, FC-DC, LC-LC, SC-SC...

patch cord 4m

Aşgabat

16.07.2024

patch cord 4m...

patch cord

Aşgabat

11.07.2024

patch cord...

Patch cord LC-LC 10 metr

Aşgabat

05.07.2024

Patch cord LC-LC 10 metr. Bashkada görnüşleri bar. Hemmesini alana gow...

Bildirişi ýerleşdiren

Bulut techno

Bulut techno

Täze nesil täze tehnologiýalar.
Все объявления

Habarlaşmak üçin

Meňzeş satyjylar

MOBI MIX MOBILE
MOBI MIX MOBILE
  • ARZAN BAHADAN TELEFONLAR, WE ELEKTRONIKI HARYTLAR

  • Biznes profil
PIXEL Computers
PIXEL Computers
  • Магазин компьютерной техники СБОРКА КОМПЬЮТЕРОВ

  • Biznes profil
ÝYNDAM TEHNIKA DÜNÝÄSI
ÝYNDAM TEHNIKA DÜNÝÄSI
  • Diňe lomaý baha we araçysyz

  • Biznes profil
Micro Store
Micro Store
  • Kompyuter we elektronika enjamlary

  • Biznes profil
Restart Computers
Restart Computers
  • Компьютерные запчасти комплектующие

  • Biznes profil
E-MOBILE KREDIT TELEFONLAR
E-MOBILE KREDIT TELEFONLAR
  • GARAŞARYNA TELEFONLAR, PLANŞETLAR, KOMPÝUTER TEHNIKA WE ELEKTRONIKA

  • Biznes profil