logo

cat6 patch cord

  • 11 sag öň
  • Aşgabat
  • 93
  • 0

Düşündiriş

cat6 patch cord 1,2,3,5,10 metr ahli gornushleri bar u/tp s/ftp cable

Kategoriýa : Kompýuter tehnika / Set enjamlary
Bahasy : 10 TMT
Ýeri : Aşgabat
Telefon belgi :  +99362782460
Aşgabat / 11 sag öň

Meňzeş bildirişler

fiber optika patch cord

Aşgabat

11 sag öň

optika patch cord ahli gornushleri janlashayyn...

FC-LC 20m Patch-Cord

Aşgabat

01.12.2022

FC-LC 20m Optical patch-Cord 300m....

fiber patch cord HCS

Aşgabat

30.11.2022

SC simplex pigtail 1 metr multimode SC simplex pigtail 1 metr single ...

RG45 patch cord

Aşgabat

07.11.2022

RG45 patch cord 0,5m, 1m...

fiber patch cord

Aşgabat

07.11.2022

Fiber patch cord LC-SC 1m, 3m, 5m...

Meňzeş satyjylar

Sumbar Computer
Sumbar Computer
  • Sumbar Computer - Магазин компьютерной техники и периферии в Туркменистане!

  • Biznes profil
Akja electronics
Akja electronics
  • "Kompýuter we dürli tehnikalaryň lomaý we bölekleýin söwdasy."

  • Biznes profil
BEREKET TEHNIKA
BEREKET TEHNIKA
  • Diňe "BEREKET TEHNIKA" magazinda AKSIÝA bahadan hem garantiýa bilen her hili görnüşler tehnika bar! 🔥Şaher boýunça iň amatly bahalar

  • Biznes profil
ANTEY
ANTEY
  • "ANTEY" dükany komýüterleri, noutbooklary, struýly we lazerly(reňkli) printerleri abatlaýyş we seljeriş hyzmatlaryny amatly bahadan size hödürleýär.

  • Biznes profil
PlayStation Store
PlayStation Store
  • Playstation pristawkalar, aksesuarlar we oýunlar

  • Biznes profil
KASSA  APPARATLAR  | Sap çözgüt
KASSA APPARATLAR | Sap çözgüt
  • Söwdaňyzy awtomatlaşdyrmak üçin kassa apparatlary

  • Biznes profil