satlyk jaý

2 gün öňМарыйский велаят / Мары143
1 / 9
HD

Описание

satlyk jaý eýesinden 1 mik ary alleýañ ýanyndaky dom 4 etaź 2 kom rimont ful dakument dùzùg satlyga taýyn baha 660 muñ ýeri gaty gowy ýoluñ gyrasy

Недвижимость
Категория
Квартира
Тип недвижимости
Продажа квартир и домов
Вид
2
Количество комнат
Марыйский велаят / Мары
Местоположение
Номер продавца
Марыйский велаят / Мары / 2 gün öň

Похожие объявления

Yolöten satlyk jaý
600 TMT

Yolöten satlyk jaý

Yolötende satlyk jaý,6 ýyldan bari yaşalman duran + 4 uly Jay +2 eywan...

Марыйский велаят
2 gün öň
Satlyk jaý

Satlyk jaý

Satlyk kerpiçny jaý 3nji mikraýon remont kosmetiçeski 2 etaş 1 komnat ...

Мары
2 gün öň
Satlyk jaý ☎️

Satlyk jaý ☎️

Mary ş satlyk jaý 1mkr ýeňiş fabrik ýany eksperimental dom 3etas 2kom ...

Мары
2 gün öň
Satlyk jaý ☎️

Satlyk jaý ☎️

Mary ş satlyk jaý 3mkr himzawot jaýlar 5etas 4kom goşlary galýar baha ...

Мары
2 gün öň
Satılık jaý gerek

Satılık jaý gerek

Mary şäheriniň içinden satlyk jaý gerek 2komnat gerek amatlyja özüm tu...

Мары
2 gün öň
📍SATLYK JAÝ

📍SATLYK JAÝ

Mary şäher Bulwar köçe Desserhan markediñ arkasy Eksprimental domda 3-...

Мары
2 gün öň